1.aprīļa joku stāsti

FRIČA BRĪVZEMNIEKA PAMATSKOLAS SKOLĒNU IESŪTĪTIE 1.APRĪĻA JOKU STĀSTI

 

Mans smieklīgākais joks 1.aprīlī bija 2018 gadā. Bija tā - es biju parkā ar draudzenēm un mēs taisījām vecākiem šovu, tajā bija daudz joku, piemēram, mēs jautājām vecākiem, cik ir 1000*4009, un, ja pateica pareizi, mēs laidām šovā, bet, ja nepareizi pateica, bija jāmin vēlreiz.

Anna, 4.a klase

 

Man īsti nav nekādi stāsti par pirmo aprīli, bet man nepatika nometnes, tāpēc tā bija mana vājība. Nu tāpēc man ir ko stāstīt. Pirmais gadījums bija 1. aprīlī, kad viss notika parasti un pēkšņi tētis saka: "Tev būs nometne." Es sāku domāt, ka viņš joko, bet viņš atbild, ka tas nav joks. Tad es lūdzu - kaut tu jokotu, bet viņš teica: “Nē, nopietni!” Tad ES biju pilnīgā izmisumā un es lūdzu, lai man nebūtu jāiet, un raudādams es aizgāju uz savu gultu līdz tētis atbildēja, ka tas bija joks. Tad es paliku dusmīgs, bet nomierinājos tāpēc, ka nebija nometne. Nu šādi var vienmēr mani apjokot!

Olivers, 4.b klase

 

Mans joks sākās kā parasti 1 aprīlī. Es biju piecēlies agrāk un gāju taisīt neparastās brokastis. Tās bija neparastas tāpēc, ka es tās speciāli biju pārsālījis. Un tad, kad viss bija gatavs, es gāju un devu tās mammai un tētim. Un tad, kad mamma pagaršoja pirmo gabaliņu, viņa uzreiz izspļāva. Tad es kliedzu APRIL APRIL!!!

Manā ģimenē ir ierasts 1 aprīlī meklēt šokolādes olas. Un es ar savu brāli un māsu gājām meklēt, bet izradās, ka tētis (vainu tas bija trusis, neesmu pārliecināts) bija kaut kā ielicis šokolādes vietā plastmasas un koka olu. Tā sanāca viens otru izjokot!

Mārtiņš, 5.b klase

 

Mēs ar māsu pa nakti skatījāmies filmu un izdomājām uztaisīt popkornu. Kad gājām atpakaļ uz istabu ar popkornu, mūsu vecāki mūs tā nobiedēja, ka popkorns izlidoja gandrīz no rokām.

Vanesa Diana, 6.b klase

 

Mans joku stāsts ir kā esmu izjokojis māsu. Es 1. aprīlī iedevu māsai dāvanu un viņa ļoti sapriecājās, bet iekšā bija tikai lapiņa, kur rakstīts april, april!

Valters, 5.b klase

 

Es esmu savu tēti esmu apjokojis, ka tētim ir caurums biksēs. Bet mani tētis ir apmuļķojis mani, ka man uz muguras ir zirneklis.

Jēkabs, 4.b klase

 

Kā mani izjokoja mana draudzene.

Es ar savu draudzeni sarunāju iet ārā. Mēs abas sataisījāmies un gājām, bet, pirms es izgāju no mājas, mana draudzene mani nobiedēja un es iebļāvos, un nokritu. Mēs pēc tam visu ceļu smējāmies.

Alise, 5.a klase

 

Kad man bija 8 gadi, es 1.aprīlī biju ciemos pie savas māsīcas, mēs spēlējāmies un zvanīja mana mamma. Viņa bija ļoti dusmīga un sāka teikt: “Kādēļ neesi skolā, man jau skolotāja teica, ka kavēji 4 stundas!” Es kā bērns, kuram skola ir ļoti svarīga sāku satraukties un raudāt. Es pateicu to māsīcai un viņa teica, lai aizskrienu pie tēta. Aizskrēju ar visu telefonu pie tēta un sāku vēl vairāk raudāt. Teicu tētim, ka man vajag sakrāmēt somu un braukt. Viņš, protams, jautāja: “Kāpēc?” Izstāstīju viņam, ka mamma teica, ka esmu skolā nokavējusi jau 4 stundas, uz ko tētis atbildēja, ka ir skolēnu brīvlaiks. Es paņēmu telefonu pie auss un sāku raudādama teikt mammai, ka man ir brīvlaiks, kādēļ Tu saki, ka esmu jau nokavējusi 4 stundas? “JOKS!” mamma klausulē bļāva un smējās, bet es to joku ne tik nesapratu un joprojām raudāju. Tētis teica, ka pazvanīs mammai, es noliku klausuli un aizgāju izstāstīt māsīcai par notikušo un to, ka šodien ir 1.aprīlis. Vēlāk mana mamma man atzvanīja un atvainojās. Bet tētis mammai paskaidroja, ka joki ir priekš priekiem un smiešanās nevis bēdām un asarām.

Katrīna, 5.a klase

 

Mans joku stāsts norisinājās 2019.gada 1.aprīlī.

Pie manis bija atbraucis mans draugs. Vēl tur bija mana mamma, mana drauga tētis,  mana vecāmamma un es. No paša rīta, kad mēs ar draugu pamodāmies, mana mamma mūs izjokoja, ka ārā ir sniegs. Mēs bijām diez gan dusmīgi par šo joku. Pusdienlaikā atbrauca ciemiņi. Un mēs ilgi cīnījāmies ar olām.

Kristians, 3.b klase

 

Galerijā apskaties 1.a klases skolnieces Auces idejas 1.aprīļa jokiem un 3.a klases skolnieka komiksu, kā arī pielikumā 6.a klases skolnieces Poļinas stāsts prezentācijā!

 

Lai priecīga Joku diena! 

APRIL, APRIL!!!

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google