Pedagogi

Skolā strādā 39 pedagoģiskie darbinieki. Skolas vadību nodrošina skolas direktore, vietniece izglītības jomā un vietnieces audzināšanas jomā, vietnieks saimnieciskajā darbā. Pedagoģisko darbinieku izglītība atbilst normatīvos aktos noteiktajām prasībām. Skolā ir spēcīga, ieinteresēta un kvalitatīvi strādājoša atbalsta komanda, kas sastāv no izglītības psihologa, sociālā pedagoga, logopēda, medmāsas un koriģējošas vingrošanas pedagoga. Skolā ir profesionāls karjeras speciālists.  Friča Brīvzemnieka pamatskolas pedagogiem ir augsta pedagoģiskā meistarība, interese par jaunāko pedagoģijas zinātnē, metodikā, didaktikā, kas spilgti atspoguļojas pedagogu vadītajās mācību stundās, kur aizvien vairāk tiek piedāvātas dažādas interaktīvās un uz skolēnu sadarbību vērstas darba metodes un formas, kas palīdz labāk izglītojamiem apgūt konkrētu mācību vielu ar interesi, vienlaicīgi sekmējot pozitīvas izglītojamo mācību motivācijas veidošanos. Visi pedagogi efektīvi un profesionāli sadarbojas 7 jomu darba grupās, kuras atbildīgi vada Inese Dāboliņa (Valodu joma). Iveta Grēviņa (Sociālā un pilsoniskā joma), Iveta Cīrule (Matemātikas joma), Gita Brēmane (Dabaszinātņu joma), Laimdota Lāce (Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā joma), Inese Venckus (Tehnoloģiju joma), Una Geite (Veselības un fiziskās aktivitātes joma) un Baiba Sebre (Sākumskolas skolotāju darba grupa).

Biruta Venckus, Izglītības iestādes direktore

Biruta Venckus, Izglītības iestādes direktore

Imants Šaltenis, Direktores vietnieks administratīvi saimnieciskajā darbā

Imants Šaltenis, Direktores vietnieks administratīvi saimnieciskajā darbā

Ieva Zdanovska, Direktores vietniece izglītības jomā, angļu valodas skolotāja

Ieva Zdanovska, Direktores vietniece izglītības jomā, angļu valodas skolotāja

Elīna Skuja, Direktores vietniece audzināšanas jomā, mūzikas skolotāja, muzeja pedagogs, 5.a klases audzinātāja

Elīna Skuja, Direktores vietniece audzināšanas jomā, mūzikas skolotāja, muzeja pedagogs, 5.a klases audzinātāja

Dace Šetlere, Direktores vietniece audzināšanas jomā, sociālais pedagogs, 8.b klases audzinātāja

Dace Šetlere, Direktores vietniece audzināšanas jomā, sociālais pedagogs, 8.b klases audzinātāja

Atis Birze, Dizaina un tehnoloģiju skolotājs, interešu izglītības pulciņu

Atis Birze, Dizaina un tehnoloģiju skolotājs, interešu izglītības pulciņu "Lielā Ota" un "Otiņa" skolotājs

Gita Brēmane, Bioloģijas, ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja, 8.a klases audzinātāja

Gita Brēmane, Bioloģijas, ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja, 8.a klases audzinātāja

Iveta Cīrule, Fizikas, matemātikas, inženierzinību skolotāja, 9. klases audzinātāja

Iveta Cīrule, Fizikas, matemātikas, inženierzinību skolotāja, 9. klases audzinātāja

Inese Dāboliņa, Latviešu valodas, literatūras un sociālo zinību skolotāja, 5.b klases audzinātāja

Inese Dāboliņa, Latviešu valodas, literatūras un sociālo zinību skolotāja, 5.b klases audzinātāja

Vija Feldmane, Skolas medicīnas māsa

Vija Feldmane, Skolas medicīnas māsa

Madara Freiberga, Pagarinātās grupas skolotāja

Madara Freiberga, Pagarinātās grupas skolotāja

Una Geite, Sports un veselība skolotāja

Una Geite, Sports un veselība skolotāja

Iveta Grēviņa, Vēstures un sociālo zinību skolotāja, 6.a klases audzinātāja

Iveta Grēviņa, Vēstures un sociālo zinību skolotāja, 6.a klases audzinātāja

Iveta Gūtmane, Sports un veselība skolotāja, koriģējošās vingrošanas skolotāja, karjeras izglītības speciālists - konsultants, 6.b klases audzinātāja

Iveta Gūtmane, Sports un veselība skolotāja, koriģējošās vingrošanas skolotāja, karjeras izglītības speciālists - konsultants, 6.b klases audzinātāja

Kristīne Krista Hohrjakova, Matemātikas skolotāja 5. un 6. klasēm

Kristīne Krista Hohrjakova, Matemātikas skolotāja 5. un 6. klasēm

Ruta Jākobsone, Lietvedības pārzine

Ruta Jākobsone, Lietvedības pārzine

Andra Kalniņa, Latviešu valodas un literatūras skolotāja, teātra mākslas skolotāja, 7.b klases audzinātāja

Andra Kalniņa, Latviešu valodas un literatūras skolotāja, teātra mākslas skolotāja, 7.b klases audzinātāja

Iveta Kalpiša, Logopēde

Iveta Kalpiša, Logopēde

Baiba Koemeca, Latviešu valodas un literatūras skolotāja, teātra mākslas skolotāja, 7.a klases audzinātāja

Baiba Koemeca, Latviešu valodas un literatūras skolotāja, teātra mākslas skolotāja, 7.a klases audzinātāja

Ieva Madara Krātiņa, Interešu izglītības pulciņu

Ieva Madara Krātiņa, Interešu izglītības pulciņu "Podziņa", "Keramika", "Kokapstrāde" skolotāja

Māra Kudiņa, Vācu valodas skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, koncertmeistare

Māra Kudiņa, Vācu valodas skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, koncertmeistare

Jevgēnija Laizāne-Kote, Angļu valodas skolotāja

Jevgēnija Laizāne-Kote, Angļu valodas skolotāja

Vita Lagzdiņa, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 1.b klases audzinātāja

Vita Lagzdiņa, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 1.b klases audzinātāja

Elīna Marta Latiša, Angļu valodas skolotāja

Elīna Marta Latiša, Angļu valodas skolotāja

Laimdota Lāce, Bibliotekāre, latviešu valodas skolotāja, 4.c klases audzinātāja

Laimdota Lāce, Bibliotekāre, latviešu valodas skolotāja, 4.c klases audzinātāja

Jūlija Lukjanoviča, Datorikas skolotāja

Jūlija Lukjanoviča, Datorikas skolotāja

Agnese Meiere , Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 1.c klases audzinātāja

Agnese Meiere , Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 1.c klases audzinātāja

Jekaterina Mikiševa, Sākumizglītības skolotāja, matemātikas skolotāja pamatskolā, 1.a klases audzinātāja

Jekaterina Mikiševa, Sākumizglītības skolotāja, matemātikas skolotāja pamatskolā, 1.a klases audzinātāja

Iveta Nereta, Izglītības psiholoģe

Iveta Nereta, Izglītības psiholoģe

Sanita Pavāre, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.c klases audzinātāja

Sanita Pavāre, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.c klases audzinātāja

Laila Putniņa, Sākumizglītības skolotāja, 3.a klases audzinātāja

Laila Putniņa, Sākumizglītības skolotāja, 3.a klases audzinātāja

Juta Saulīte, Vizuālās mākslas, dizains un tehnoloģijas skolotāja, 4.b klases audzinātāja

Juta Saulīte, Vizuālās mākslas, dizains un tehnoloģijas skolotāja, 4.b klases audzinātāja

Baiba Sebre, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.a klases audzinātāja

Baiba Sebre, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.a klases audzinātāja

Sarmīte Sedliņa, Vizuālās mākslas skolotāja, folkloras kopas

Sarmīte Sedliņa, Vizuālās mākslas skolotāja, folkloras kopas "Spruksti" vadītāja, aušanas pulciņa "Danzis" vadītāja

Jānis Skangalis, Tautas deju kolektīvu

Jānis Skangalis, Tautas deju kolektīvu "Ozolēni" vadītājs, ritmikas skolotājs

Olga Sokolova, Krievu valodas skolotāja

Olga Sokolova, Krievu valodas skolotāja

Inga Spridzāne, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.b klases audzinātāja

Inga Spridzāne, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 2.b klases audzinātāja

Baiba Šingireja, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 3.b klases audzinātāja

Baiba Šingireja, Sākumizglītības skolotāja, pagarinātās grupas skolotāja, 3.b klases audzinātāja

Eva Turlute, Mūzikas skolotāja, 1. klašu kora, 2. - 4. klašu kora

Eva Turlute, Mūzikas skolotāja, 1. klašu kora, 2. - 4. klašu kora "Mezgliņi" un 5. - 9. klašu vokālā ansambļa vadītāja

Rasa Valdiņa, Pagarinātās grupas skolotāja, pedagoga palīgs

Rasa Valdiņa, Pagarinātās grupas skolotāja, pedagoga palīgs

Inese Venckus, Dizaina un tehnoloģiju, datorikas, ķīmijas skolotāja, 4.a klases audzinātāja

Inese Venckus, Dizaina un tehnoloģiju, datorikas, ķīmijas skolotāja, 4.a klases audzinātāja

Sanda Zvirbule, Sports un veselība skolotāja, sporta spēļu pulciņa vadītāja

Sanda Zvirbule, Sports un veselība skolotāja, sporta spēļu pulciņa vadītāja

Gunta Žukovska, Datorikas skolotāja

Gunta Žukovska, Datorikas skolotāja

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google