Par Microsoft Office 365 licenci

Skolēniem un pedagogiem ir tiesības bez maksas saņemt Office 365 Education, kas ietver Word, Excel, PowerPoint, OneNote un tagad arī Microsoft Teams, kā arī citus papildu rīkus. Lai to saņemtu, jums ir nepieciešama derīga skolas e-pasta adrese (edu konts) un parole. 

MS Office var uzinstalēt sekojoši:

1. atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi http://pasts.edu.riga.lv (pamācība nr.1.)

2. ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā)

3. noklikšķiniet pogu Pievienoties

4. kreisajā augšējā stūrī ir lietojumprogrammu palaidējs (9 mazi punktiņi) (pamācība nr.2.)- klikšķinam ar kursoru uz tā, redzam Office 365, klikšķinam ar kursoru uz tā (pamācība nr.3.), atveras jauna lapa ar visām MS Office lietojumprogrammām un augšējā lapas labajā pusītē redzam uzrakstītu - Install Office (pamācība nr.4.).

Ja bērns pabeidz skolu, tad iestājas pārejas periods – 30 dienas, kura laikā ir šādas iespējas: uzsākt mācības vai darba attiecības citā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, iegādāties Office 365 par saviem līdzekļiem, atinstalēt Office no Jūsu datora. Tāpat, būs jāparūpējas par Office 365 mākoņpakalpojumā (OneDrive u.c.) glabāto datu pārnešanu Jūsu datorā, jo pēc izglītības iestādes pabeigšanas dati tiks dzēsti.

 

Lai izdodas! 

Neskaidrību gadījumā rakstiet direktores vietniecei Ievai Zdanovskai e-klases pastā.

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google