Talantu Šovs 2019

14.02.2019 to 14.02.2019

Jau otro gadu februārī mūsu talantīgie skolēni kāpj uz skatuves un rāda savus talantus! Bija gan dziedātāji, gan dejotāji, kāds rādīja kendamas trikus un skaitīja dzeju.

Pavisam skatītājus priecēja 14 skatuviski priekšnesumi un 2 jaunās mākslinieces demonstrēja savas māslinieciskās dotības, radot zīmējumus ar nosaukumu "Valentīndiena". Priekšnesumi bija pārdomāti un skaisti.

Savu vērtējumu par priekšnesumiem izteica žūrija, kurā šogad bija folkloras kopas vadītāja Sarmīte Sedliņa, Mārupes vidusskolas 10.klases skolniece Madara Drava un deju skolotājs Jānis Skangalis.

 

Nominācijā "Skanīgākā balss" balvu saņēma 4a.klases skolniece Elza Jurēviča, kura dziedājā dziesmu "Es atnācu uguntiņu"

Nominācijā "Oriģinālākais priekšnesums" uzvarēja 2b.klases skolēni Marta Kristīne Matīsa, Māris Adams Skrastiņš un Emīls Vjaters, kuri teatrālā priekšnesumā skaitīja dzejoli "Žagatas"

Nominācijā "Pozitīvākais priekšnesums" uzvarēja 1a.klases skolniece Paulīne Krūmiņa, kura kopā ar tēti dziedāja dziesmu "Divi prāti"

Nominācijā "Gada uzdrīkstēšanās" balvu ieguva 2b.klases skolnieces Madara Svilpe un Marta Kristīne Matīsa, kuras uzstājās ar dziesmu "Bērziņš auga trim lapām"

Skatītāju simpātiju balvu ieguva 5.klases skolniece Krista Beatrise Stundiņa, kura izpildīja dziesmu "O.D.D."

Savukārt, galveno GRAND PRIX balvu ieguva 6b.klases skolniece Sanija Čuprinska ar dziesmu "Halleluja"

 

Paldies visiem dalībniekiem par skaisto koncertu un īpašs paldies mūsu pasākuma atbalstītājiem, kas sarūpeja balvas nominantiem - ESCAPE ROOM, GUNS'n'LASERS UN SKRĪVERU SALDUMIEM

Bildes no pasākuma redzamas galerijā

 

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google