Koncerts Atdod savu sirdi bērniem!

12.03.2018 to 12.03.2018

Pasākuma "Atdod savu sirdi bērniem" ideja Mārai Jazņevičai pirms 5 gadiem radās, skatoties sava bērna priekšnesumus bērnudārzā. Ar prieku, interesi un aizrautību viņa un vairums vecāku tos ir skatījušies. Un tad Māra, Friča Brīvzemnieka pamatskolas skolas padomes priekšsēdētāja ir sapratusi, ka šādi koncerti vecākiem dod prieku. Un kāpēc gan nepamēģināt vienu reizi gadā šīs sajūtas atgriezt bērniem atpakaļ!? Un tā nu vienu reizi gadā Friča Brīvzemnieka pamatskolā notiek vecāku rīkots pasākums "ATDOD SAVU SIRDI BĒRNIEM", kurā vecāki uzstājas bērniem par prieku.

Pasākums šī gada 1.martā  notika jau piekto gadu. Bērnu prieks, atbalsts un ieinteresētība, vecākiem kalpo par iedvesmu sevi pārvarēt, atklāt sevī jaunas šķautnes un rādīt radošuma piemēru.  Radošuma, iedvesmas, entuziasma, labestības un sirsnības gaisotne, laikam ir tas, kas liek mums turpināt.  Kopā izbaudām šo augšup virzošo un pozitīvo enerģiju, ko sniedz  sava un citu radīšana. Nebeidzu apbrīnot vecākus. Priekšnesumi bija ļoti kreatīvi, pamācoši un arī izklaidējoši, ar humoru. 

Paldies liels PADOMES pārstāvjiem. Visām iesaistītajām pusēm. Tas ir brīnišķīgs kopdarbs.

Paldies mūsu skolas jauktajam korim Mezgli, kuri dzima tieši pirms pieciem gadiem šajā koncertā un nu ir ceļā uz šīs vasaras dziesmu un deju svētkiem!

 "Latvijā regulāri tiek veikti pētījumi par to, kas cilvēkus dara laimīgākus un kas nelaimīgākus, kas bērnu dara laimīgākus (Laimes indekss, Bērnu labklājība Baltijas valstīs uc.). Viennozīmīgā atbilde ir, ka ģimenē cilvēks jūtas laimīgāk, tas ir cilvēka viens no galvenajiem laimes avotiem. Un vienlaikus pētījumos uzrādās - katrs trešais bērns novērtē, ka nejūt ģimenes atbalstu, un tas ir nopietns signāls."

Es un daudz citi, līdzīgi domājoši vecāki, uzskatām, ka ikdienā veltītais laiks bērniem ir kā ilgtermiņa ieguldījums nākotnē. Sapratnē un priekā kopā pavadītais laiks veido noturīgu un veselīgu saikni. Mēs veidojam kopīgas atmiņas un ir brīnišķīgi, ja tās ir pozitīvas un patīkamas. Šis pasākums ir veids kā parādīt, ka mēs neesam vienaldzīgi  arī pret notiekošo sabiedrībā. Mums ir svarīgi atrast veidu un laiku, lai dāvātu saviem bērniem "gabaliņu savas sirds."

Mīļie vecāki, jūs katrs esat vērtība!

 

Tā raksta skolas vecāku padomes priekšsēdētāja Māra Jazņeviča, savukārt 3.un1.klases bērnu mamma Irisa Mukāne saka:

Esmu sajūsmā par šī gada vecāku īstenoto ideju fantāzijas lidojumu!  Skolā aug radoši bērni un vecāku starpā ir daudz radošās dvēseles. Priekšnesumu sagatavot bērniem, tas nav vienkārši, bet tas ir tā vērts! Vecākiem tiek dota "iespēja izkāpt ārā no ikdienas darba rutīnas".  Saspringtajā ikdienā jāspēj atrast dažas stundas, lai sanāktu kopā ar citiem klases biedru vecākiem, jāvienojas par priekšnesumu, kopā jāsamēģina. Bērns ir lepns redzot ka viņa vecāks ir uz skatuves! Katru gadu parādot skolēniem ko interesantu, izglītojošu, skolēniem saistošu, pielietojot modernās tehnoloģijas,  ar inovatīvo pienesumu arī vecāki rāda, ka iet līdzi laikam. Ja pasākums var noturēt auditorijas uzmanību (skolēnus no 1-9.klasei, vecākus, skolotājus) 2 stundu garumā bez liekām pauzēm un visi beigās ir vēl gatavi skatīties un līdzdarboties, es domāju, tas ir labākais rādītājs kāds var būt!

Pirmie 5 gadi tie grūtākie! 

Paldies skolai par atbalstu, Mārai par enerģisko darbošanos, un visiem, kas iesaistās! Tas pierāda, ka kopā mēs mākam radīt jaukus svētkus sev un saviem vistuvākajiem!

PASĀKUMA FOTOGRĀFIJAS ŠEIT!

Sagatavoja Friča Brīvzemnieka pamatskolas

direktores vietniece Ieva Zdanovska

 

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google