Karjeras izglītības pasākumi no 12.-16.februārim

15.02.2018 to 15.02.2018

13.februārī un 15.februārī skolā notika Ginta Budes modes nama organizētās nodarbības 6.-9.klašu meitenēm, kuras vadīja Dainis Bērziņš, interešu izglītības pedagogs, tērpu demonstrētāju studijas direktors, EKKA un TURĪBAS lektors. Nodarbību laikā meitenes tika iepazīstinātas ar PPT prezentāciju, kurā tika atspoguļota   informācija par interešu izglītības programmas nozīmi profesionālajā karjerā - modes dizainers, kostīmu mākslinieks, stilists, tērpu demonstrētāja, meikapa specialists, reklāma, mārketings, foto, kino, sabiedriskās attiecības, audiovizuālie mediji u.c.

 

14.februārī pie mums viesojās skolas absolvents Jānis Putns, kurš tikās ar 8.klases un 9.klases skolēniem, lai pastāstītu par savu karjeras izvēli- brīvprātīgo darbu Zemessardzē un karjeras turpinājumu militārajā sfērā.

Skolēni uzzināja par Zemessardzes struktūru, nodarbību specifiku, ikdienas darbu, kā arī iepazinās ar profesijām, kuras nepieciešamas dienesta struktūrā-šoferi, medicīniskie darbinieki, inženieri, pavāri u.c.

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google