Dalība un uzvara konkursā "Sporto labākai dzīvei".

12.11.2019 to 12.11.2019

Mūsu skolas 4.b klase startēja konkursā “Sporto labākai dzīvei”, lai radītu savu unikālo vingrojumu un dalītos ar radošām receptēm veselīgām brokastīm. Konkurss godam izturēts! Esam vieni no 38 uzvarētājklasēm visā Latvijā, pie tam no Rīgas tikai 2 klases ir uzvarējušas!

Konkursa žūrija rūpīgi izvērtēja iesūtītos mājasdarbus un ir izvēlētas visas klases, pie kurām dosies ciemos “Sporto labākai dzīvei” komanda, lai piedāvātu gūt jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un noskaidrotu labāko klasi īpaši sagatavotās disciplīnās. Sacensības norisināsies trīs pieteikto klašu starpā, pie katra no konkursa uzvarētājiem, iepazīstot Rimi Bērniem ekspertes Ogas Ļubinas sagatavotos veselīga uztura pamatprincipus, izmēģinot spēkus fiziskās sagatavotības eksperta Kārļa Birmaņa stafetēs un Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā pagatavojot veselīgu maltīti. 

Katra klase, pie kuras nākamgad (2.pusgadā) viesosies “Sporto Labākai dzīvei” komanda, saņems gardas un veselīgas balvas no Rimi. Savukārt katru sacensību ātrākā klase saņems Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

Mūsu skolas 4b klase šajā izaicinājuma otrajā daļā izaicinās 5.un 6.klasi! Gatavojamies līdzi jušanai! Lai mums izdodas un prieks par savējiem un uzvaru!

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google