Dalība forumā "Veiksmes stāsti ceļā uz rītdienas izaicinājumiem"

13.05.2019 to 13.05.2019

10.maijā LU Zinātņu mājā notika ESF projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" forums "veiksmes stāsti ceļā uz rītdienas izaicinājumiem"no prakses uz lietpratību", kurā piedalījām arī mūsu skolas skolotāju komanda, prezentējot savu veiksmes stāstu - organizēto diennakts nometni "Daba māca". Bijām priecīgi gan dalīties pieredzē ar savu paveikto, gan klausoties citu skolu veiksmes stāstos.

Īsumā:

KAS: Friča Brīvzemnieka pamatskolas veiksmes stāsts ir mācību un atpūtas diennakts nometne “DABA MĀCA” 4.-7.klašu skolēniem kempingā pie jūras.

KO tas risina vai palīdz uzlabot vai piedāvā ieviest:

Skolēni iemācās dabaszinātņu priekšmetos apgūto daudzveidīgo teorētisko materiālu pielietot un pārbaudīt praksē, atpazīt, pētīt un salīdzināt dabā. Skolēni iemācās veikt pētījumus, saskatīt izmaiņas un izdarīt secinājumus par dabas ainavu un ekosistēmu daudzveidību -  piekraste, mežs, pļava, ezers. Nometnē skolēni ne tikai izmanto dabas piedāvātos resursus, bet arī mācās kopt un saudzēt, dodoties dabas sakopšanas ekspedīcijās.

KĀ: Dodoties dabā un pētot, strādājot pāros, grupās, katras nodarbības laikā ir iespējama nepārtraukta sadarbība ar saviem grupas vai pāru darba biedriem, kā arī katru no 5 skolotājām. Skolēnam ir iespēja gūt savādāku pieredzi, mācoties vidē, kas nav skola. Pilnveido STEM prasmes.

 

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google