Jauktais koris "Mezgli"

mezgli.JPG

Nāc dziedāt,
dvēs’li dziedināt!
MEZGLU varu stiprināt!

  

KAD? Trešdienās 18:30 – 20:30
KUR? Friča Brīvzemnieka pamatskolā, Zeļļu ielā 4
KAS? Elīna Skuja (mākslinieciskā vadītāja, diriģente)
         Eva Turlute (kormeistare)
         Bruno Falks (kora prezidents)
SAZINIES! balina.elina@gmail.com (Elīna Skuja)
                  bruno.falks@gmail.com (Bruno Falks)
SEKO!       www.facebook.com/mezgli (ŠEIT)

            https://kulturasdati.lv/lv/makslinieciskie-kolektivi/riga-jauktais-koris-mezgli 

 

            Jauktais koris MEZGLI ir brīnumains kolektīvs, kurā apvienojušies dziedātgribētāji no Friča Brīvzemnieka pamatskolas skolēnu vecāku, skolotāju, draugu, radu vidus, kā arī Rīgas pilsētas un Pierīgas iedzīvotāji!

            Koris dibināts 2014. gada 13. februārī, kad dziedošie vecāki sanāca kopā projekta “Atdod savu sirdi bērniem” ietvaros. Aizdegāmies, sasējāmies un tika dibināts kolektīvs, kurš šobrīd pulcē jau ap 45 dziedātājiem. Šobrīd tiek aizvadīta kora 8. sezona.

            Jauktais koris MEZGLI ir ieguvis titulu “Mazulim draudzīgs koris”, esam lepni par mūsu mazajiem dziedātājiem – mazuļiem un bērniem, kuri esot klātesoši mēģinājumos iemācās klausīties, būt uzmanīgi un iemīlēt kormūziku!

           Jauktais koris MEZGLI ir Rīgas pilsētas amatierkoru kolektīvs, kurš kopā ar citiem Rīgas amatierkoru kolektīviem piedalās valsts un reģionālas nozīmes koru nozares pasākumos, kopmēģinājumos, konkursos un skatēs (Ārija Šķepasta jaukto koru grupa). Kā arī 2018. gadā piedalījās XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos. 

             2018. gadā koris tika pie lieliskas piederības un apliecinājuma zīmes - kora karoga, ko ar lepnumu mūsu brašie vīri nesa Dziesmu svētku gājienā un turpina to darīt dažādos valsts un reģionālas nozīmes kora nozares pasākumos.

            Mēģinājumu procesā netrūkst ne jautrības, ne dzirkstelītes, ne salduma! Esam lieli kafijas un tējas fani, kā arī bieži kūku ēdāji! Nāc un pievienojies! Dziedāšana MEZGLOS var radīt tikai pozitīvu atkarību!


          Jauktā kora MEZGLI darbības misija ir radīt labvēlīgu vidi vēlmei un iespējām iesaistīties ikvienam dziesmas mīļotājam un kļūt par kolektīva pilntiesīgu un atbildīgu dalībnieku, nodrošināt katra dziedātāja individuālo spēju izkopšanu kora kopskaņas radīšanai, sniegt ieskatu skatuves kultūrā, rādīt dzīvu kormūzikas piemēru izglītojamajiem un viņu vecākiem, iesaistot tos, kā arī nodrošinot Dziesmu svētku tradīcijas pēctecību, sniedzot iespēju piedalīties Pārdaugavas un Rīgas iedzīvotājiem kopkora repertuāra apgūšanā, tādējādi bagātinot Pārdaugavas un Rīgas kultūrtelpu.

 Mums ir fantastiskas tradīcijas:

 • aizraujoši mēģinājumi
 • enerģizējoši koncerti
 • nervus kutinoši kopmēģinājumi
 • izturību prasošas skates
 • sirsnīga gaviļnieku sumināšana
 • atkalredzēšanās prieks kopīgi svinot sezonas sākumu un beigas
 • smieklīgas un aizraujošas sarunas kora whats app grupā
 • publicitāte sociālajos tīklos un televīzijas raidījumos
 • saules pielieta kora nometne vasarā
 • rūķu pilna Ziemassvētku eglīte mazajiem Mezgliņiem
 • siltas labdarības akcijas
 • pilnveidojam kora vizuālo tēlu - darināt skatuves tērpus, aksesuārus, krekliņus utt.
 • prieks kopā būt!

 Ja sajūti vēlmi dziedāt un esi pārliecināts, ka vēlies būt daļa no mūsu kolektīva - raksti vai zvani! Negaidi uzņemšanu! Uz tikšanos mēģinājumos, koncertos un saviesīgos brīžos!

 

Galerija

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google