Jauktais koris "Mezgli"

mezgli.JPG

Nāc dziedāt,

dvēs’li dziedināt!

MEZGLU varu stiprināt!

  

KAD? Trešdienās 18:30 – 20:30

KUR? Friča Brīvzemnieka pamatskolā, Zeļļu ielā 4

KAS? Elīna Skuja (mākslinieciskā vadītāja, diriģente)

         Eva Turlute (kormeistare)

         Arvīds Keinis (vokālais pedagogs)

         Baiba Kreicberga (koncertmeistare)

         Bruno Falks (kora prezidents)

SAZINIES! balina.elina@gmail.com (Elīna Skuja)

                  bruno.falks@gmail.com (Bruno Falks)

SEKO!       www.facebook.com/mezgli (ŠEIT)

 

               

               

            Jauktais koris MEZGLI ir brīnumains kolektīvs, kurā apvienojušies dziedātgribētāji no Friča Brīvzemnieka pamatskolas skolēnu vecāku, skolotāju, draugu, radu vidus, kā arī Rīgas pilsētas un Pierīgas iedzīvotāji!

            Koris dibināts 2014. gada 13. februārī, kad dziedošie vecāki sanāca kopā projekta “Atdod savu sirdi bērniem” ietvaros. Aizdegāmies, sasējāmies un tika dibināts kolektīvs, kurš šobrīd pulcē jau ap 45 dziedātājiem. Šobrīd tiek aizvadīta kora 5. sezona.

            Jauktais koris MEZGLI ir ieguvis titulu “Mazulim draudzīgs koris”, esam lepni par mūsu mazajiem dziedātājiem – mazuļiem un bērniem, kuri esot klātesoši mēģinājumos iemācās klausīties, būt uzmanīgi un iemīlēt kormūziku!

           Jauktais koris MEZGLI ir Rīgas pilsētas amatierkoru kolektīvs, kurš kopā ar citiem Rīgas amatierkoru kolektīviem piedalās valsts un reģionālas nozīmes koru nozares pasākumos, kopmēģinājumos, konkursos un skatēs (Ārija Šķepasta jaukto koru grupa). Kā arī 2018. gadā piedalījās XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos. 

             2018. gadā koris tika pie lieliskas piederības un apliecinājuma zīmes - kora karoga, ko ar lepnumu mūsu brašie vīri nesa Dziesmu svētku gājienā un turpina to darīt dažādos valsts un reģionālas nozīmes kora nozares pasākumos.

            Mēģinājumu procesā netrūkst ne jautrības, ne dzirkstelītes, ne salduma! Esam lieli kafijas un tējas fani, kā arī bieži kūku ēdāji! Nāc un pievienojies! Dziedāšana MEZGLOS var radīt tikai pozitīvu atkarību!

 Mums ir fantastiskas tradīcijas:

 • aizraujoši mēģinājumi
 • enerģizējoši koncerti
 • nervus kutinoši kopmēģinājumi
 • izturību prasošas skates
 • sirsnīga gaviļnieku sumināšana
 • atkalredzēšanās prieks kopīgi svinot sezonas sākumu un beigas
 • smieklīgas un aizraujošas sarunas kora whats app grupā
 • publicitāte sociālajos tīklos un televīzijas raidījumos
 • saules pielieta kora nometne vasarā
 • rūķu pilna Ziemassvētku eglīte mazajiem Mezgliņiem
 • siltas labdarības akcijas
 • pilnveidojam kora vizuālo tēlu - darināt skatuves tērpus, aksesuārus, krekliņus utt.
 • prieks kopā būt!

 

Noslēdzot jauktā kora Mezgli 5. darbības sezonu un dodoties pelnītā atpūtā, vasaru baudīsim KURZEMES DZIESMU SVĒTKOS Liepājā 29. jūnijā, pavadīsim prieka un smieklu pilnus, skanīgus brīžus kora VASARAS BRĪVDIENĀS Vērbeļniekos, Liepājā 28. - 30. jūnijā un priecāsim iedzīvotājus UGĀLES PAGASTA SVĒTKOS un UGĀLES DZIESMU DIENĀ 13. jūlijā, kur mūsu kora diriģente Elīna Skuja būs arī kopkora diriģente un mūsu kora dziedātāji Eva Turlute un Einār Sietiņš izpildīs solo kopkora skaņdarbos! Lai silta, gaiša un skanīga vasara! Uz tikšanos augusta pēdējā trešdienā - kora Mezgli 6. sezonas pirmajā mēģinājumā!

https://www.facebook.com/mezgli

 

Galerija

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google