Patriotisko dziesmu konkurss

10.11.2017 to 10.11.2017

Lai pieminētu Latvijas armijas brīvības cīnītājus un godinātu savu valsti, 4.-9.klases skolēni bija sagatavojuši priekšnesumu - dziesmu, kas pēc viņu domām ir nozīmīga Latvijai un latviešu tautai. Pirms sava priekšnesuma skolēni nedaudz pastāstīja par dziesmas nozīmi, tās rašanos, kā arī dalījās pārdomās par to, ko viņiem nozīmē patriotisms. Skolēni kopā ar savām audzinātājām bija izvēlējušies dažādas dziesmas - skanīgi koncertu iesāka 4.klase ar tautas dziesmu Rīga dimd, kam sekoja 6.klases priekšnesums - Ulda Marhileviča dziesma Tikai tā!. Koncertu turpināja 8.klases ar The Sound Poets dziesmu Kalniem pāri, 7.klases izpildīja Renāra Kaupera izpildīto dziesmu Mana dziesma, 5b.klase - Ulda Stabulnieka dziesmu Tik un tā, 5a.klase pārsteidza skatīājus un žūriju ar dziesmu 3 valodās, izpildot Atmodas laika dziesmu Atmostas Baltija. Savukārt, koncertu noslēdza 9.klases emocionālais dziesmas Piena ceļš izpildījums.

Priekšnesumus vērtēja žūrija - jauktā kora "Mezgli" diriģente Elīna Skuja, F.Brīvzemnieka pamtaskolas lietvede Ruta Jākobsone un vecāku padomes priekšsēdētāja Māra Jazņeviča.

PALDIES visiem skolēniem un klašu audzinātājiem par ieguldīto darbu un īpaši sveicam

1.vietas ieguvējus - 5a.klasi

2.vietas ieguvējus - 4.klasi

3.vietas ieguvējus - 9.klasi

Paldies arī mūzikas skolotājai Elīnai Bulei un vēstures skolotājai Ivetai Grēviņai par iesaistīšanos priekšnesumu veidošanā un pasākuma plānošanā!

 

KOPĀ MĒS VEIDOJAM SAVU VALSTI UN PADARĀM TO LABĀKU! MĒS ESAM LATVIJA!

Neliels ieskats koncertā šeit

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google