Zelta pildspalva 2019

Rīgas pašvaldības balvas "Zelta pildspalva" pasniegšanas ceremonija jau 3.oktobrī plkst.15.30 VEF kultūras pilī. Mūsu sākumskolas skolotāja Biruta Sniķere ir viena no 15 skolotājām Rīgas pašvaldībā, kura iegūs šo balvu. Suminām un lepojamies!

Skolā Birutu jau esam apsveikuši, video sveiciens arī ir uzfilmēts. Bija gan prieka, gan pārsteiguma asaras no savējiem, no kolēģiem, no bērniem un bijušajiem audzēkņiem, no audzēkņu vecākiem. Lai vairāk izdodas novērtēt savus mīļos skolotājus, jo viņi mūsu mazo razbainieku audzināšanā izliek sevi visu. 

Par Birutu Sniķeri Skolēnu domes pārstāvji saka šādus vārdus:

Skolotāja Biruta ir viena no labākajām mūsu skolas skolotājām – viņa ir kā skolas vecmāmiņa, ar zelta sirdi, ko viņa arī izmanto un neslēpj. Skolotāja ir strādīga, jauka, ļoti pozitīva, labsirdība un, protams, arī stingra, ja tas ir nepieciešams. Viņa palīdz skolēniem labāk mācīties, dažkārt ilgi sēž ar tiem konsultācijās pēc stundām, palīdz labāk saprast mācību vielu, lai pēc tam būtu vieglāk pārbaudes darbos. Mācību stundu laikā viņa ļauj skolēniem darboties pašiem, iesaka labākus variantus, kā darīt un uzklausa skolēnus, kad viņiem ir ierosinājumi vai idejas, ko darīt stundās. Viņa motivē savus skolēnus sasniegt vairāk, būt labiem mācībās, būt aktīviem piedalīties dažādos konkursos un skolas pasākumos.

Skolotājai Birutai nav vienalga, kas notiek ar skolēniem – viņa palīdz atrisināt strīdus un nelaimes. Viņa vienmēr uztrauksies par kādu pat, ja tas ir slikts skolēns. Skolotāja prot satuvināt skolēnus gan savā starpā, gan veidot labas attiecības ar sevi kā skolotāju.

Ar viņu nekad nav garlaicīgi, viņa parasti izdomā tik daudz lietas un ekskursijas, kuras patiešām ir interesantas un vareni jautras. Klases vakaros un skolas pasākumos viņa ir ļoti jautra un dejo ar klases bērniem, un iedrošina  dejot arī citus skolēnus. Skolotāja Biruta ir ļoti laba, stipra un aktīva skolotāja – paraugs gan mums skolēniem, gan citiem skolotājiem!

Foto galerija

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google