Mobilais zināšanu ekspresis

1.aprīlī - joku dienā - pie mums notika ļoti nopietna izziņas nodarbība ar pārsteidzošiem brīnumu elementiem 2.-3.klašu skolēniem "Zinu, protu, daru - Latvijā, Eiropā un pasaulē!" 

Radošās nodarbībās sākumskolas klasēs bērni uzzināja atbildes uz jautājumiem: kāpēc ir jāinteresējas, jāzina un jāsaprot apkārt notiekošais, par ko domā un runā ģimenē, klasē, skolā, pilsētā, Latvijā un Eiropā, kādus jautājumus kopā atrisināt ir vieglāk nekā vienam pašam, kā politiski lēmumi ietekmē ikdienu, kā tos veido un pieņem, kā sabiedrība iesaistās lēmumu pieņemšanā?

Nodarbību mērķis bija mudināt bērnus būt vērīgiem, līdzdarboties un izprast apkārt notiekošo, apzinoties savu lomu un iespējas ietekmēt dzīvi. Kā atzina paši bērni - interesanti un noderīgi!

Bērnu viedoklis: Bērnu viedoklis:
​​​​​​​Šīs nodarbības ļoti patika. Bija ļoti organizētas un skolēniem saprotamā un skaidrā valodā. Vadītājas bija ļoti visu pārdomājušas. Skolēniem bija gan dinamiskās pauzes, gan atgriezeniskā saite. Skolēni saņēma ne tikai jaunas zināšanas, bet bija iespēja vērot arī dažādus triku elementus kā arī tika pie nelielām balviņām un iespēju piedalīties konkursā. Saņēmām arī ļoti kvalitatīvus trafaretus, kas noderēs ne tikai saistībā ar Eiropas dienu, bet noderēs arī citos mācību priekšmetos.

Foto galerija

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google