Vecāku pēcpusdiena

Šodien no pl.16.00 - 18.30 vecāki tiek aicināti uz skolu uz sarunām ar mācību priekšmetu skolotājiem. Savukārt vakarā no pl.18.30 - 20.00 vēl nebijis pasākums - skolotāju organizētas radošās darbnīcas! 

Jums būs iespēja kopā ar Elīnu Skuju un Evu Turluti 113. kabinetā piedalīties muzikālajā darbnīcā! Mūzika - muzikāli skanīgi, zinātniski pamatoti un priekpilni par un ap mūziku skolā! Laiks - 18:30 - 19:30, slēgta grupa Aicinām atnākt un apskatīt kā izskatās mūzikas kabinets, kādi metodiskie līdzekļi un mūzikas instrumenti tajā pieejami. Iepazīsimies, izmēģināsim nostāties dziedātāja stājā, iesildīt balsi. Atskatīsimies uz zinātnieku atziņām, kādēļ mūzikai ir tik nozīmīga loma bērna vispusīgā attīstībā un kādēļ mūzikas priekšmets ir nozīmīgs skolā. Meistarklases dalībniekiem būs iespēja apgūt dziesmu un veidot tās instrumentālo pavadījumu, izveidojot kopīgu priekšnesumu.

Kopā ar skolotāju Sarmīti Sedliņu 306.kabinetā darināt ko skaistu darbnīcā - Nemateriālais kultūras mantojums mūsdienu skatījumā.

Ineta Dūmiņa Sākumskolas un latviešu valodas skolotāja 311.kabinetā Piedāvās praktisku darbošanos un iejušanos skolēna ādā, kādus modernos tehnoloģiju rīkus tik skolotājs neizmanto savā darbā. Nāc, piedalies, izmēģini. Gan programmas, gan interaktīvo paneli, gan uzzināt vēl un vēl, kādi brīnumi slēpjas mācību klasē.

Ingūna Gremze teātra pulciņa skolotāja darbosies skolas svinību zāle Radošā darbnīcā Stāstu stāstiem izstāstīju vai interactive nodarbība kurā iesaistās visa grupa, veidojot stāstus par dažādām tēmām radoši un interesanti.Improvizācija un sadarbība.komunukācija un iztēle. Nav nepieciešami nekādi speciāli talanti var piedalīties jebkurš.

Savukārt skolotājas Inese Venckus un Gita Brēmane 214.kabinetā kopā ar vecākiem spēlēs dažādas dabaszinātņu spēles.

Visas šīs darbnīcas domātas Jums, mīļie vecāki, lai parādītu, cik radoši un profesionāli skolotāji strādā mūsu skolā! Tiekamies!!!

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google