Pateicība par piedalīšanos labdarības akcijā „Svinēsim valsts svētkus kopā”

Pateicība no Latvijas Samariešu apvienības.

Mūsu skolas ziedotāju vārdi redzami šeit

Liels liels paldies  Friča Brīvzemnieka pamatskolas skolotājiem un vecākiem par ziedojumiem, akcija bija neaprakstāmi skaista  saņēmējiem, gan sagādātājiem. Man bija patiess prieks sadarboties un vēl vairāk, sagādāt neizmēramu  baudu uz svētkiem  lielam cilvēku skaitam

Lūdzu ievērot ka, nepieminu šinī pateicības epastā  visas skolas, jo tas bija lūgums no dažām skolām, līdz ar to nebūtu korekti  vienu pieminēt un otru ne!  ceru Jūs sapratīsiet. 

Aktivākās skolas balvu saņems RV1Ģ šo gadu

 

Mēs lepojamies ar mūsu tautu un  ar mūsu brīvrpātīgiem.

Pateicamies visām 19  Rīgas skolām kuras piedalījas akcijā „Svinēsim valsts svētkus kopā”. Paldies visiem par skaistām kartiņām un sirsnīgs paldies Crea Kids par oriģinālo un sirsnīgiem sveicieniem un iepakojumiem, tie bija tiešām skaisti.     Izsaku sirsnīgu  Paldies- vecākiem, skolas vadībai  un skolēniem par aktīvu dalību.

Paldies LU Stradiņa koledžas studentu  kolektīvam un  Stradiņa Universitātes mediciņas fakultātes Vācu studentu kopienai. Studenti savāca un atveda lielu skaitu pārtiku.  Atsaucība bija neaprakstama, jaunieši veda un veda pakas,  noliktava bija pilna ar produktiem kurus vēlāk brīvprātīgie sašķiroja,  sapakoja un darbinieki tālāk nogādāja maizaisargātiem iedzīvotājiem visos Latvijas reģionos.

Pateicāmies visām valsts iestādēm, uzņēmumiem un privātiem  kuri mums atbalstija ziedojot pārtiku vai naudu pārtikas pakām.

Paldies par jūsu dāsnumu,  iejūtību un vēlmi palīdzēt citiem kuriem klājās grūtāk.

Kopā tika savākti vairāk nekā 10.000 pārtikas produkti (uz Latvijas Simtgadi sasniedzām 10 tonas  pārtika, PALDIES JUMS VISIEM!). Tika gatavotas vairāk nekā 1600 pakas, iepakoti un nogādāti saldumi, augļi, saziedotie lielizmēra makaroni, saldumi, šokolādes,  augļi, kāposti, štovēti kāposti, saknes, desas u.c produkti.   Visi reģioni saņēma gardumus.

Par ziedojumiem priecājās un pateicās Jums,   saņēmēji visā Latvijā:

pansionāta iemītnieki, daudzbērnu ģimenes  Rīgā, Kurzemē, Latgalē, vientuļie pensionāri kurus LSA Aprūpē  Rīgā, Kurzemē,  Vidzemē, Latgalē. Jūs sagādājāt jaukus neaizmirstāmus svētkus viņiem!

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google