Par notikušo koncertu "Atdod savu sirdi bērniem"

Vecāku koncerts “Atdod savu sirdi bērniem 2019”

Sākot no 2014.gada Friča Brīvzemnieka pamatskolā notiek kas īpašs. Pavasaris atnāk ar vecāku rīkotu, nu jau tradicionālu, koncertu "Atdod savu sirdi bērniem". Tas ir ļoti gaidīts un ļoti mīlēts pasākums. Tas ir pasākums, kuram gatavojoties, vecāki pārvar iekšējas barjeras, atklāj sevī jaunas radošuma izpausmes, saliedējas un nežēlo  savu laiku, līdzekļus un iekšējos resursus. Tas ir pasākums, kurā bērnu acīs lasāma interese, aizrautība, prieks un  lepnums par vecāku sagādātajiem pārsteigumiem.

Šogad pasākuma tēma vijās ap gaismas un tumsas savstarpējo mijiedarbību. Ar fantastisku uznācienu to atklāja 3.b. klases vecāki.  Sekoja spoža uzstāšanās no mūsu jauktā kora "Mezgli", kuru dzimšanas diena ir tieši pirms sešiem gadiem pirmajā koncertā. No katra dziedātāja staroja mīlestība pret dziedāšanu un klātesošie to nevarēja nesajust. Fantastisks piemērs bērniem!  Video klipi, dejas, dziesmas, skaitāmpanti, balets, konfektes un konfetti un beigās studio "Fotia" gaismas izrāde....un bērnu ovācijas - ATKĀRTOT. 

Laikā, kad dzīvi vada temps un daudzi vakarus izvēlas pavadīt sociālajos tīklos vai mājās uz dīvāna, Friča Brīvzemnieka pamatskola un vecāki var lepoties ar aktīvu, radošu, interesantu un ļoti lietderīgu pieeju, lai atrautu bērnus no telefoniem un iedvesmotu tos ar aktīvu, radošu, uz sirsnības balstītu piemēru.

Visvairāk mani iepriecina ziņa no pirmo klašu vecākiem, jo tā liecina, ka pasākuma ideja ir sajusta ar sirdi un tam ir liela vērtība: "Labdien! Paldies, Māra, par šo burvīgo pasākumu. Mums, kuri piedalījās pirmoreiz, šis bija lielisks piedzīvojums, jo stāsts jau nav tikai par bērniem. Tas ir stāsts par radošumu, kopā būšanu, uzdrīkstēšanos, vienotību un mīlestību!"

Es savā vārdā saku lielu paldies bērniem, vecākiem, skolotājiem un visiem iesaistītajiem. Viss dzīvē ir par mīlestības un gaišuma vairošanu un šis pasākums katru gadu to pierāda, ka gūtās emocijas un lādiņš mūsos vēl dzīvo ilgi pēc tam. Lai jauks pavasaris!

 

Koncerta ieraksts: https://youtu.be/OIwfOS67Wqw

 

Sirsnībā un cieņā

Friča Brīvzemnieka pamatskolas Skolas padomes priekšsēdētaja

Māra Jazņeviča

 

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google