Mūsu skolēni lasa! Lasa skaļi!

Šī gada maijā 5. klašu skolēni pieņēma izaicinājumu piedalīties Skolas skaļās lasīšanas čempionātā, lai iegūtu vienu ceļazīmi uz Nacionālo skaļās lasīšanas čempionātu, ko organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.

Savu vārdu teica skolēni un skolotāji un lēma, ka mūsu skolu čempionāta reģionālajā finālā, kas lietainā 20. maija pēcpusdienā norisinājās Rīgas Centrālajā bibliotēkā, pārstāvēs 5.b klases skolnieks Gustavs Krūmiņš. Par dalību Gustavs saņēma Atzinību, klases biedru, ģimenes un skolotāju atbalstu, bet vērtīgākais – publiskas uzstāšanās un lampu drudža pieredzi. 

Apsveicam Gustavu! Vēlam veiksmi un uzdrīkstēšanos nākamajiem piektklasniekiem!

TE ir saite uz Gustava atlases lasījumu 

 

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības ir konkurss 11-12 gadus veciem 5. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

Sagatavoja latviešu valodas skolotāja Baiba Koemeca

Gallery

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google