Mācību gads noslēdzies! PALDIES visiem, visiem!!!

Ar ziedu smaržu, prieku, smaidu, aplausiem, liecībām.... Arī šis mācību gads ir noslēdzies!

Vienam labāk, otram nedaudz sliktāk, ar 33 skolēniem mēs vēl satiksimies pagarinātajā mācību gadā, taču

skolā ir 38% skolēni, kuri mācās uz labi un teicami! Skolā ir 38 zelti (skolēni, kuri mācās tikai uz 9 un 10 ballēm), 86 sudrabi (skolēni, kuri mācās no 6 - 10 ballēm).

Skolas izcilnieki ir 5a klases skolniece Marta Magdalēna Markusa, kuras vidējā atzīme ir 9.36 un 6.klases skolnieks Linards Lācis, kura vidējais vērtējums arī ir 9.36 balles.

5a klase saņem titulu gada labākā klase sekmēs (6,96 balles), kurai ir vislielākā izaugsme, salīdzinoši ar 1.pusgadu.

Skolas vidējais vērtējums 4. - 9.klasēs ir 6,35 balles.

Starp citu, visi 9.klases skolēni jau divus eksāmenus ir nokārtojuši sekmīgi!!! Turam īkšķus!

Gada izaugsme ir 3 skolēniem, Švarckopai Diānai (par 0,91 balli), Paulai Kristgoldei (par 0,63 ballēm) un Uģim Polim (par 0,56 ballēm).

28 skolas labākie skolēni dosies uz nometni "Daba māca". Dalībnieki ir informēti personīgi un rudenī varēsiet skolas mājas lapā apskatīt bildes, kā tad mums tur būs gājis!

Mūsu skola nebūtu mūsu skola, ja nebūtu šo cilvēku. Šogad jauna nominācija "SKOLAS BALSTS" - Gita Brēmane, Iveta Cīrule, Inese Dāboliņa,Inese Venckus, Iveta Gūtmane,  Biruta Sniķere, Gaļina Kolesnikova, Aiva Lazdiņa, Laimdota Lāce, Jekaterina Mikiševa, Inga Spridzāne, Dace Šetlere, Ieva Zdanovska, Natālija Steļmaka, mūsu dežurante Ļuba, Imants Šaltenis, Ineta Dūmiņa, Laila Putniņa, Ruta Jākobsone, Iveta Nereta. Pamanījāt pazīstamus uzvārdus, vai ne, jā, jo lielākā daļa no šiem pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem šeit jau strādā ļoti ilgi... Paldies viņiem!

Nominācija "Gada aktrise" Martai Kristīnei Matīsai, kur na tikai čakli mācās un piedalās interešu izglītības pulciņos, bet arī filmējas, piemēram filmā "Bille". 

Katra klase ir izvirzījusi savu klases biedru nominācijai "KLASES LEPNUMS":

1.A  Beatrise Mičule 

1.B Madara Svilpe

2.A  Renāte Višņakova

2.B Kristīne Zdanovska

3.A Georgs Borošenko

3.B Edgars Mukāns

4. Agate Ozoliņa

6.Kristians Upesleja

5.A Marta Markusa 

5.B Marta Kļaviņa

7. Aleksandra Zariņa  

8. Simona Jansone

9. Adriana Andersone

Nomināciju "GADA ZĪMĒTĀJS" saņem Kintija Bramane, Agate Auziņa, Samanta Zadidināne, Marta Markusa, Agate Ozoliņa, Elza Purvišķe.

Nomināciju "GADA LASĪTĀJS" saņem Ulla Tetere(2.A), Rasa Tetere(1.A), skolotāja Iveta Cīrule.

Par aktīvu darbošanos skolēnu domē un iesaistīšanos skolas dzīvē, nomināciju "GADA AKTĪVISTS" saņem Marta Stundiņa un Biķerniece Elīna.

Savukārt nomināciju "Gada skolotāja" šogad saņem skolotāja Ieva Zdanovska un nomināciju "Gada kolēģis" šogad saņem skolotāja Inese Venckus!

Nomināciju "Gada direktore" piešķiram mūsu stiprajai un prasīgajai direktorei Birutai Venckus, jo tikai stipru, patiesu un tiešu cilvēku vadībā mēs varam sasniegt rezultātus un doties uz priekšu!

Paldies visiem, visiem par skaistajiem ziediem, par mīlestību un prieku, kuru Jūs dāviniet skolotājiem un skolai ar savu lielo vēlēšanos mācīties un iegūt zināšanas! Lai Jums visiem saulaina un skaista, piedzīvojumiem bagāta vasara! uz tikšanos rudenī!

Mīļie vecāki, Jums izturību, jo mazajiem buciņiem aug lieli radziņi! Lai rudenī varam uzsākt skolas gaitas ar lielu prieku un vēlmi kāpt zinību kalnā, jo tikai mums visiem sadarbojoties - būs rezultāts! 

Paldies!

 

Domājot par Tevi,

Tava skola 

 

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google