Mācību gada noslēgums

Es pateicos tev, mīļā, labā skola,
Par rīta sauli, ko mums liki plaukstās:
Mēs paņemam no tavas klases sola
Sev līdz ar sauli sapņu zvaigznes augstās.

 

Šogad mācību gads gan tā savādi izskanējis. Bez ierastās līnijas, pateicības vārdiem, ziediem, aplausiem, aizkustinājuma asarām, rokas spiediena mūsu zeltiem un sudrabiem. Tas viss notika sazvanoties, virtuāli, video sveicienos, Zoom klases stundās. Tā savādi un neparasti!

Taču mācību gads veiksmīgi ir beidzies. Beidzies ar gandrīz 3 mēnešus garu pārbaudījumu paaugstināta stresa apstākļos. Pārlaistais brīdis jāuztver kā laba mācību trauksme, no kuras mācāmies, kas sanāca un kas nesanāca. Tas prasīja lielu izturību visām iesaistītajām pusēm, gan vecākiem, gan bērniem, gan skolotājiem! Taču kopā mēs to paveicām! 

Paldies vecākiem un bērniem par stipriem un spēcīgiem paldies vārdiem skolotājiem par darbu šajā 3 mēnešu laikā! Paldies par sadarbību! Škiet, ka tomēr kopā mums visiem izdevās! Šeit video paldies vārdi no 4a klases skolēna Gustava!

Par mācību rezultātiem. Visām klasēm vidējā klases balle ir virs 6,60.  4.-8.klašu posmā visaugstākā šogad 4b klasei - 8,01 balle. Apsveicam! 1. - 8.klasēs ir 47 skolēni jeb 12,77 % ar augstiem sasniegumiem je bmūsu zelti (sākumskolas posmā visos apguves rādītājos +, ballēs no 9 - 10), 152 skolēni jeb 41,30 % ar optimāliem un augstiem sasniegumiem jeb mūsu sudrabi (6 - 10 balles).

Neskatoties uz nemitīgo skolotāju, skolēnu un vecāku saziņu, mūsu skolā ir 4,89% skolēni, kuriem tomēr neizdevās pilnvērtīgi apgūt mācību vielu. Viņiem būs jāmācās vēl pagarinātajā mācību gadā. Taču, salīdzinoši ar citiem mācību gadiem, secinām, ka šo skolēnu skaits ir mazāks un tie ir vieni un tie paši skolēni, kuriem arī iepriekšējos gados klātienē īsti nav sanācis.

Paldies visiem par izturību, par pacietību! Priekšā ir skaista un gara vasara!

Lai visiem izdodas no sirds atpūsties un uzkrāt spēkus jaunajam mācību cēlienam!

© Friča Brīvzemnieka pamatskola

google